Sayfayı Sitene Ekle
Bu sayfayı sitenize eklemek istiyorsanız aşağıdaki kodu sitenizde istediğiniz kısma ekleyin.

Uzmanlar Nakliyat

3

Taşımacılık sektörüne nakliyenin kolaylaşması ve daha hızlı esnek hale gelmesi maksadı ile birçok kazanımlar kazandıran ve bu kazanımlarla firma bazında İstanbul'un köklü bir nakliye firmasıyız.

Telefon
(0 533) 557 51 45 (0 216) 313 51 56 (0 212) 343 40 34

Şehirler Arası Nakliyat

Hiç bir zaman kaybına yaşamadan sizin belirttiğiniz günde ve saatte eşyalarınızı alıp ve yine sizin belirttiğiniz günde saatte teslim edelim eşyalarınızı Anahtar teslimi hizmet veren firmamız şehirler arası nakliyat yaparken sizler için eşyalarınızın bütün güvenliğini ve sorumluluğunu üstlenmektedir.

Araç Özellikleri

Araçlarımız çelik kapalı kasalı olup içleri sunta ile kaplıdır. İstanbul ilimiz sınırları içerisinde her türlü nakliye ve evden eve hizmeti tarafımızdan verilmektedir. İstanbul ilçe,semt ve mahallelerine ev taşıma hizmetini kaliteden taviz vermeden yapmaktayız.

Hastane,Ofis Villa Taşıma

Çok dikkat isteyen ve temiz bir hizmet anlayışı ile hijyenik ambalaj malzemeleri ve özel ekipmanlarla yapılması gereken bir hizmet türüdür. Hastane Taşımada hastane içinde kullanılan malzemeler özenle ambalajlanmalı steril cam ve elyaf ambalaj malzemeleri ile sarılmalıdır.

Fuar, Okul, Parça Eşya Taşıma

Firmalar için ürünlerini müşterilerine en güzel şekilde ulaştırmanın yolu katıldıkları çeşitli fuar, sergi, gösteri ve organizasyonlardır. Ürünlerin en güzel şekilde eve en güvenli şekilde yerine ulaşmasını isterler bunun içinde taşıma hizmetini verdikleri firmanın işinde uzman olması gerekmektedir.

Genel Bilgiler

Uzmanlar Nakliyat
Uzmanlar Nakliyat Logo
uzmanlar evden eve nakliyat firmamız 1990 yılında kurulmuş köklü bir firmayız evden eve nakliyat sektöründe hizmet vermekteyiz ev ofis fuar banka okul fabrik

Adres Bilgileri

İstanbul
Sancaktepe
E. Ankara Cad No:70 D :25

İletişim Bilgileri

(0 533) 557 51 45
İsmail Aymaz
uzmanlarlojistik@gmail.com

Evden Eve Nakliyat Fiyat Hesapla

Sitene Ekle
0 km
0 - 0 TL

Resimler